Panākumi vācu valodas konkursā “Lesen mit verteilten Rollen”

Mūsu skolas 6. b klases skolnieces Ance Putniņa un Monika Brūvere ieguvušas 3. vietu Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas vācu valodas MK organizētajā atklātajā konkursā 6. klasēm  „Lasīšana lomās”, kurā skolēni demonstrēja savu lasītprasmi vācu valodā, atraktivitāti un radošumu, lasot sarunas ikdienišķās situācijās.

Zoom telpā virmoja prieks, atbildības sajūta un patīkams satraukums. Žūrija, kuras sastāvā bija arī vāciete Katrīna Strole, teica atzinīgus vārdus visiem dalībniekiem par vācisko izrunu, raito lasījumu un labu savstarpējo sadarbību pārī.

Paldies dalībniekiem par neatlaidību, atbildības sajūtu un ieguldīto darbiņu, gatavojoties konkursam! Paldies skolotājai Ingai Zomerfeldei par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.