Panākumi zinātniski pētniecisko darbu konferencē

8. martā Liepājas Universitātē notika 43. skolēnu zinātniski pētniecisko darbu Kurzemes reģiona konference. Konferences atklāšanā ar savu veiksmes stāstu dalījās 12.a klases skolnieks Ralfs Putenis, kurš ir viens no pagājušā gada valsts skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferences uzvarētājiem.

Liepājas Raiņa 6.vidusskolu reģiona konferencē pārstāvēja 11 jaunieši un guva ievērojamus panākumus.

1. pakāpi ieguva Ilze Baumgarte (sk. Uldis Žaimis), Miks Priedols (sk. Artūrs Ābols), Mērija Janevica (sk. Laura Katkeviča).

2. pakāpi ieguva Elvija Anna Veršele (sk. Uldis Žaimis), Aleksa Pūce (sk. Inga Vasermane), Markuss Šlosbergs (sk. Irīna Stankēviča), Kristiāna Ziemele (sk. Laura Katkeviča).

Atzinību saņēma Edvards Eniņš (sk. Līga Šeidlere-Šuste), Kristiāns Rāts, Rendijs Pūce (sk. Aira Brizga), Aija Romija Tīda (sk. Daiga Muižule).

Tie skolēni, kuri ieguva 1. un 2.pakāpi, ir uzaicināti piedalīties valsts mēroga konferencē Rīgā 12. un 13.aprīlī.

Sagatavoja: Evija Jaunzeme