Par Pliekšāniem var piedzimt, par Raiņiem – tikai kļūt!

Ar šādu moto mūsu vidusskolas komanda “Citādās poētlētes” (Katrīna Buša 12.a, Endija Zemīte 12.a, Luīze Špaka 11.a, Katrīna Dzintare 10.b, Marta Kātiņa 10.b) startēja konkursā “Dzejas sports”, iegūstot 1. vietu pilsētā. Pilsētas mērogā konkurss notika trešo gadu pēc kārtas Dzejas dienu ietvaros. Katrai komandai bija jāprezentē mājas darbs – dzejas kopa par tēmu “Kas mēs esam?”, sasaistot dzeju ar sportu un mūziku. Tāpat bija jāsagatavo dzejas uzdevums citām komandām un jāpilda žūrijas uzdevumi. Piemēram, meitenēm bija radoši jāprezentē Ineses Zanderes dzejolis, sasaistot to ar BMX sportu vai jāizdzied dzejolis dziesmas “Es nenācu šai vietā” melodijā. Žūrijas locekļi bija Liepājā atpazīstamas personības: aktrise Karīna Tatarinova, Liepājas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītāja Linda Zulmane un “Rietumu radio” balss Dzintars Hmiļevskis. Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova īpaši uzsvēra mūsu komandas saliedētību, savukārt citi – spēju iznest un radoši noturēt mūsu skolas vārdu.
Skolotāja Daiga Straupeniece

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.