Pārliecinošās un improvizētās runas konkurss

9. martā Liepājas Valsts ģimnāzijā pirmo reizi notika pārliecinošās un improvizētās runas konkurss vidusskolēniem angļu valodā “Raise Your Voice 2011”, kuru organizēja jauniešu organizācija AIM, kas popularizē pasaules debašu un publiskās runas sacensību principus. Konkursam skolēniem bija jāsagatavo 8-11 minūšu gara pārliecinoša runa angļu valodā par kādu aktuālu tēmu. Konkursa otrajā kārtā, skolēniem bija jāizvēlas kāda no piedāvātajām tēmām un divu minūšu laikā jāsagatavo 5 minūšu gara runa.

No mūsu skolas piedalījās 12. B klases skolnieki Indriķis Baumgarts, kurš runāja par eitanāziju, un Roberts Bergmanis ar savu redzējumu robotu un IT tehnoloģiju attīstību nākotnē. Konkursa noslēgumā Roberts ieguva godpilno trešo vietu un tiesības 15. aprīlī piedalīties atlasē uz pasaules līmeņa sacensībām. Neskatoties uz to, ka Indriķim šoreiz pietrūka pavisam nedaudz, lai arī tiktu tālāk, ir apsveicama abu skolēnu  drosme un uzdrīkstēšanās. Paldies par nesavtīgo darbu un veltīto laiku aizstāvot skolas godu!

Paldies skolotājai Solvitai Matvejevai par nesavtīgo darbu sagatavojot skolēnus!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.