Pārmaiņas Baltijas jūrā

Mūsu skolas audzēkņi pagājušā mācību gada pavasarī piedalījās starptautiskajā konkursā “Pārmaiņas Baltijas jūrā”. Ar Sintijas Leigutes iniciatīvu tik izveidota 5 cilvēku komanda (Sintija Leigute, Nora Polovjanova, Ance Gruntmane, Marija Cērpa no 12.a klases un Jānis Ķuņķis no 11.b klases), kas mēneša garumā, reizi nedēļā fotogrāfēja Baltijas jūru un par novērotajām pārmaiņām aprakstīja esejā, angļu valodā. Viņi cīnijās starp citām Latvijas komandām un uzvarēja, balvā saņemot ceļojumu uz Igauniju, kur radošā darba nometnē tikās konkursa dalībvalstu uzvarētāji. Tā kā komanda no Somija nevarēja ierasties, tās vietā brauca komanda no Salacgīvas. Kā papildus ieguvums bijušas mācības, kurās dalībnieki apguvuši fotomākslu. Fotomākslas pamati tika apgūti uz Aegnas salas, netālu no Tallinas, zināmu fotogrāfu – Aivar Pihelgas, Maiken Staak un Jāņa Šatrovska – pavadībā.

Par un ap, kā komandai veicies ceļojumā, vari aplūkot prezentācijā: http://failiem.lv/u/bjydzzm

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.