Pārskats par Ēnu dienas norisi mūsu skolā

Kā katru gadu, arī šogad mūsu skolas skolēni piedalījās Ēnu dienas aktivitātēs un ēnoja dažādus profesionāļus viņu darba vietās.
Vistālāk šajā nolūkā bija devusies 11. a klases skolniece Ilze Baumgarte, kura kopā ar četriem skolēniem no dažādiem Latvijas reģioniem stažējās Šveicē, pasaulē lielākajā daļiņu fizikas laboratorijā – Eiropas Kodolpētniecības centrā CERN. Vizītes laikā Ilze viesojās arī Pasaules Tirdzniecības Organizāciju un Apvienoto Nāciju Organizāciju mītnē Ženēvā.
Daudzi jaunieši izmantoja iespēju ēnot Liepājas pilsētas domē. Tā 14. ferbruārī 10. a klases skolniece Katrīna Buša ēnoja domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti un 11.a klases skolēns Edvards Eniņs domes priekšsēdētāja vietnieku kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni. Savukārt 13. februārī Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā viesojās 12. b klases skolnieks Toms Leismanis, Finanšu pārvaldē – 11. b klases skolēns Lauris Baks.
Aktīvi ēnotāji šogad bija 12. a klases skolēni. Krista Edelmane ēnoja Coworking un KBI, Karīna Grante – Neatliekamās medicīnas brigādes ārsta palīga darbu, viņu klasesbiedrs Sandis Meiris – Robyworks mediju komandu.
Ēnu dienas aktivitātēs iesaistījās arī 6. a klases skolēni.
14. februāri pieci šīs klases skolēni ēnoja aģentūras “Šarmants” vadītāju Ritvaru Embrektu. Viņi kopā organizēja Liepājas Kultūras balvas pasniegšanas ceremoniju – piedalījās Lielā dzintara dekorēšanā, palīdzēja “sariktēt” gaismu, skaņu un projekcijas, iekārtoja skatuvi.
15. februārī pieci skolēni devās uz Liepājas latviešu biedrības namu. Tur kultūras projektu vadītājas Ildzes Bokas vadībā viņi gatavojās Valentīndienas ballei – palīdzēja dekorēt telpas, iekārtot foto stūrīti, vēroja gaismu un skaņas operatoru darbu. Noslēgumā – iespēja satikt grupu “Baritoni” no X faktora!
Šīs pašas klases ēnošana turpinās arī šonedēļ, astoņi skolēni dosies uz pirmsskolas izglītības iestādi Kāpēcītis, kur ēnos medmāsu un audzinātājas, vēl citi – portāla www.liepajniekiem.lv žurnālisti. Skolā viesosies un “iemācīs ziemā kolēģiem sniegu pārdot” Tele2 mārketinga un pārdošanas daļas speciāliste Linda Budrecka un pirmās palīdzības mākslu atkārtos LNMP māsa Ieva Ventaskraste.
P.S. Noteikti ir arī citi, “slepenie” ēnotāji, par kuriem portāla administratoriem ziņu nav😊

 Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.