Pasaka par Imantu Ziedoni

5.a klase kopā ar audzinātāju un latviešu valodas skolotāju Daigu Muižuli un radošās angļu valodas pasniedzējiem Lauru Katkeviču un Robertu Rožkalnu radīja darbu konkursam “Pasaka par Imantu Ziedoni”. Konkursa mērķis bija rosināt bērnu iztēli, veicināt jaunradi un attīstīt savstarpējo sadarbību. Klasei bija jārada unikāla pasaka un tās prezentācija. Izpildot visus šos mērķus un noteikumus, komanda radīja darbu, kas ieguva 1. vietu, kā arī ieguva iespēju 16. decembrī viesoties fonda Viegli rīkotajā Ziemassvētku pasākumā Rīgā.

Papriecājies par savējiem un apskati darbu inernetā. Šī pasaka ir interaktīva, ko iespējams klausīties gan no sākuma, gan no beigām, gan korī. Lai noklausītos pasaku, ir jāiet uz saiti http://www.liepa6vsk.edu.lv/ziedonis/ un ar kursoru “jābrauc pāri” mūsu galvām.

Nesteidzieties, lai izbaudītu, un neaizmirstiet ieslēgt skaļruņus un izmantot svaigākos interneta pārlūkus (vēlams Google Chrome vai Safari)!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.