Patriotisma nedēļa no 11. līdz 15. novembrim mūsu skolā

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas gaiteņi un klases jau pieskandināti ar patriotiskām dziesmām, jo esam sākuši gatavoties Latvijas dzimšanas dienas svinībām.

Svētku programma:

11. novembrī aprit 100 gadu kopš cīņas ar Bermonta pārspēku par brīvu Latviju. Pieminot mūsu kritušos karavīrus, dosimies Lāpu gājienā. Aicinām plkst. 17.00 satikties J. Čakstes laukumā uz svētku koncertu, bet pēc tam stāties svētku gājienam.

14. novembrī 9. – 12. klašu skolēniem dzimšanas dienas balle “101 sarkanbalta nakts” kopā ar DJ Mārci Grīnbartu. Ierašanās svētku tērpā.

15. novembrī katra klase pārsteigs ar savu svētku kūku, piedaloties izstādē “101 kūka LATVIJAI”. Latvijas dzimšanas dienu sagaidīsim ar konkursu “Mana dziesma Latvijai”. Aicinām 15. novembrī radīt svētku sajūtu, uzvelkot baltu kreklu un piespraužot sarkanbaltsarkano karodziņu kā īpašu piederības zīmi savai valstij.

Lai visiem skaisti un mīlestības pilni svētki!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.