Pavasara teātra svētki

Pavasara teātra svētki aizvadīti! To ietvaros notika gatavošanās – atkārtojot gan to, ko nozīmē etīde, kā noder improvizācija, kā sajust drošības sajūtu uz skatuvi un kā nebaidīties sevi un savas idejas izteikt radoši. Pavasara teātra svētkus organizēja Liepājas Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Liepājas kultūras un pašizpausmes mākslu jomas speciālistiem. Liepājas Raiņa 6. vidusskola startēja 4 komandu sastāvā. Skolēnu komandas ieguva dažādas nomācijas kā arī 6.a klases komanda ieguva “Simpātiju balvu”. Pavisam piedalījās 12 skolēnu komandas. Uzdevums, kuru vērtēja – prasme konkrētā laikā izveidot nelielu uzvedumu jeb etīdi par iepriekš nezināmu tēmu. Paldies skolotājiem un skolēniem par aktīvo līdzdarbošanos un panākumiem.

Skolotāja Daiga Manteniece piedalījās ar 6. a klases komandu: Maija Strazda, Tabita Sleže un Paula Ansone, kā arī 6. b klases komandu Sebastians Karazins, Ralfs Bradzinieks un Martins Jēkabs Šuklais.

Skolotāja Lelde Kiršteina piedalījās ar komandām no 5.a klases: Karīna Kārkliņa, Gabriela Granskalne, Samanta Averčenko, Rihards Sokolovs, Emīls Meijers un Deivids Ābele.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.