Pieredzes apmaiņas forums 21.gadsmita skolotājs

27. jūnijā mūsu skolas skolotāji piedalījās Microsoft rīkotajā konkursā 21. gadsimta skolotājs. Mūsu skolotāji (Kārlis Strautiņš, Sintija Pūce, Daiga Muižule,Sigita Stefana, Edīte Pagraba, Laura Katkeviča un Roberts Rožkalns) pārsteidz ar savu izstādīto metožu inovitāti un ieguva apbalvojumus visās izvirzītajās nominācijās. Pieredzes apmaiņas formums arī bija  galvenais temats Latvijas Radio 1 studijā, kur viesojās direktors Kārlis Strautiņš un matemātikas skolotāja Edīte Pagraba, pastāstot par aktuālajiem jautājumiem gan skolas dzīvē, gan politikā.

Raksts laikrakstā “Izglītība un Kultūra”

(C) Latvijas Radio http://www.latvijasradio.lv/program/1/2013/06/20130627.htm

Foto: Andris Bērziņš “Izglītība un Kultūra”

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.