Piedalies Lielajā talkā

Ir pienācis Latvijas sakopšanas laiks. Kā ik gadu, šis ir laiks, kad katrs vēlamies sakārtot vidi ap sevi, vietas, kuras mums ir svarīgas un ar kurām lepojamies, saucot tās par savējām. Katru gadu arvien vairāk cilvēki iesaistās Lielajā talka, kuras laikā cilvēki paveic lielus darbus, padarot Latviju tīrāku un skaistāku. Arī liepājnieki ir tie, kuriem ir svarīgi savu pilsētu sakopt, lai varētu būt vēl lepnāki par Liepājas skaistajām vietām un dabas brīnišķigumu.

Tādēļ arī mēs aicinam katru skolnieku un skolnieka vecāku piedalīties Lielajā talkā jau šo sestdien, 26. aprīlī. Talkosim tāpat kā iepriekšējā gadā no Airītes ielas līdz Lauku ielas galam (laipai). Satiekamies plkst.10.00 Airītes ielas galā, tur izdalīs maisus.

Talkas noslēgumā kopīgi baudīsim zupu un priecāsimies par padarīto.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.