Piekto klašu skolēni veido Rūba Goldberga ierīci

Piekto klašu pratnieku komanda “SSS – sestās skolas sešinieks” konkursa Uzdrīkstos, domāju, radu 2022” 2. kārtas ietvaros izveidojusi video, kurā eksperimentē ar vienkāršajiem mehānismiem – slīpo plakni, trīsi un sviru. Kopīgā darba rezutātā tapa video, kurā redzama skolēnu veidotā Rūba Goldberga ierīce darbībā.

Video veidošana veicināja skolēnu izziņas vēlmi, radošumu un savstarpējo sadarbību.

Paldies visai skolēnu komandai – Didzis Eidiņš (5.c), Jēkabs Hmieļevskis (5. c), Vlada Terentjeva (5.a), Marks Dorogušs (5.a), Ralfs Bradzinieks (5.b), Lūkass Straupenieks (5.b) un komandas palīgiem – Lāsma Mētra (5.c), Abigeila Veita (5.c), Sebastians Karazins (5.b) un sk. Daiga Straupeniece.

Katrs skolēns ar savām zināšanām, prasmēm un darbu ir ir nopelnījis pateicību par piedalīšanos konkursā.

Diemžēl šogad līdz dalībai finālā pietrūka pavisam maz, tāpēc lai arī turpmāk daudz radošu ideju, zināšanu, kuras varētu realizēt citos konkursos!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.