Pieredzes stāsti “Pavasarī – absolvents, rudenī – students!”

Mūsu skolas 12. klašu skolēni un interesenti no citām klasēm tikās ar pagājušā gada absolventiem, šī brīža koledžu un augstskolu 1. kursa studentiem, lai uzzinātu viņu pieredzes stāstus par studiju uzsākšanu un uzdotu sev interesējošos jautājumus par uzņemšanas nosacījumiem, studiju norisi, izmaksām, sadzīvi un studiju savienošanas iespējām ar darbu. Paldies Dinijai Ramanauskai no University of Derby un Robertam Strēlim no Coventry University Lielbritānijā, kurš nevarēja ierasties klātienē, bet bija ierakstījis video, Kristai Edelmanei no LiepU, Kristenam Kristiānam Heringam no RTU Liepājas filiāles, Karīnai Grantei no RSU Liepājas filiāles un mūsu viešņai, RSU 5. kursa studentei Zanei Bedikerei, kura jauniešiem pastāstīja arī par mērķu uzstādīšanas svarīgumu un to sasniegšanas soļiem!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.