Piesakies atlasei braucienam uz Angliju

No 10. marta līdz 15. martam 3. projekta aktivitāte tiek plānota Lielbritānijā pilsētā Southampton.

Vidusskolas skolēni no 10.-12. klasei tiek aicināti pieteikties atlasei, lai varētu izmantot iespēju piedalīties projektā un doties braucienā uz Lielbritāniju. Lielbritānijā plānots izveidot grāmatas 3. nodaļu – mācīšana un mācīšanās.

Atlases kritēriji:

  1. 3 min gara prezentācija angļu valodā elektroniskā veidā par tēmu: mācīšana un mācīšanās (izglītības sistēma, mācību metodes, skolotāji, skolēni utt.) Anglijā un Latvijā tagad un pagātnē
  2. 3‒4pašu uzņemtas melnbaltas bildes (var būt apstrādātas)
  3. Uz vietas pildāmais uzdevums būs: izmantojot fotoaparātu vai kameru telefonā, skolā vai skolas apkārtnē uzņemt bildes par tēmu mācīšana un mācīšanās. Padomājiet arī par to, lai skolā uzņemtās bildes būtu iespējams nodemonstrēt uz datora. Bilžu kvalitāte nav noteicošā, svarīgāks ir bilžu saturs.

Atlase notiks 5. decembrī plkst. 15:30 44. kabinetā.

Atlasē varēs piedalīties 10.-12. klašu skolēni, kas līdz 4. decembra plkst. 20:00 būs pieteikušies pie skolotājas Baibas Kačanovas 44. kab. vai atsūtījuši ziņu par vēlmi piedalīties konkursā uz e-pastu baiba.k@liepa6vsk.edu.lv (e-pastā norādot vārdu, uzvārdu un klasi).

Neskaidrību gadījumā vērsties pie projekta koordinatores angļu valodas skolotājas Baibas Kačanovas 44. kabinetā.

Comments:2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.