Piesakies jauniešu apmaiņas projektam Igaunijā

Liepājas Jaunatnes centrs aicina pieteikties sešus Liepājas jauniešus vecumā no 15 līdz 18 gadiem pieredzes apmaiņas projektam „Meeting Other Ways of Living”, kas no 13. līdz 20.oktobrim norisināsies Igaunijā, Karksi-Nuija pilsētā.

Pieredzes apmaiņas projekts ”Meeting Other Ways of Living”, kopā pulcēs jauniešus, nodarbību pasniedzējus (līderus) no Somijas, Dānijas, Lietuvas, Latvijas un pašas Igaunijas.

Liepāju projektā pārstāvēs 6 jaunieši un 2 grupas līderi (vecāki par 18 gadiem).

Projekta ietvaros kvalificētu treneru vadībā jauniešiem vairākas dienas būs iespēja strādāt dažādās meistardarbnīcās – Deja (street dance), Mūzika (ritms) un Cirks.

Jaunieši ar dažādām neformālās izglītības metodēm jaunatnes speciālistu vadībā strādājot dažādās grupās tiks saliedēti vienā komandā, veidojot kopīgu galarezultātu, priekšnesumu plašākai publikai. Projekta ietvaros paredzēta valstu sadraudzība un savas valsts prezentēšana Starpkultūru vakarā, kas ir neatņemam šādu projektu sastāvdaļa.

Dalības maksa katram dalībniekam ir 50 EUR, kas kopā ietver transporta, ēdināšanas, uzturēšanās un apdrošināšanas izdevumus.

Liepājas Jaunatnes centrs aicina jauniešus pieteikties apmaiņas projektam līdz 17.septembrim, aizpildot un sūtot pieteikumu ar motivāciju un kontaktinformāciju uz e-pastu daira@jauns.lv.

Pieteikums caur linku: http://www.jauns.lv/ljc-izsludina-pieteiksanos-jauniesu-apmainas-projektam-igaunija/

Liepājas Jaunatnes centrs ir projekta koordinators Liepājā, kas atspoguļo jauniešu apmaiņas gaitu  un veic dalībnieku atlasi dalībai projektā.

Projekts notiek ar Eiropas Savienības programmas ”Jaunatne darbībā” un starptautiskā jauniešu pieredzes apmaiņas tīkla ”Drums for Peace” atbalstu.           

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.