Pieteikšanās braucienam uz Grieķiju

Vai Tev patīk fotografēt?

Tev tikai jābūt iespējai septembrī uz nedēļu pie sevis izmitināt vienu apmaiņas programmā iesaistītu skolēnu un 2. aprīlī plkst. 16:00 jāierodas 44. kabinetā, lai parādītu savu mājās izveidoto prezentāciju vai video par tēmu ēdiens un dzēriens, izmaiņas ēšanas un gatavošanas paradumos Latvijā un Grieķijā (prezentācijas vai video veidošanai var izmantot fotogrāfijas no sava personīgā arhīva vai interneta) un jābūt gataviem atbildēt uz jautājumiem par prezentācijā ievietoto informāciju vai tēmu izmaiņas ēšanas un gatavošanas paradumos Latvijā un Grieķijā.

Ja vēlies piedalīties, tad līdz 1. aprīlim par savu vēlmi piedalīties atlasē informē projekta koordinatori Baibu Kačanovu 44. kab. vai nosūtot e-pastu baiba.k@liepa6vsk.edu.lv

Konkursā var piedalīties 7.-11.klašu skolēni.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.