Pieteikšanās projekta braucienam uz Portugāli

Vai Tev padodas video veidošana?

Tev tikai jābūt iespējai septembrī uz nedēļu pie sevis izmitināt vienu apmaiņas programmā iesaistītu skolēnu un 19.martā plkst. 16:00 jāierodas 44. kabinetā, lai parādītu savu mājās izveidoto videofilmu par tēmu tradīcijas, paražas Latvijā un Portugālē kādreiz un tagad (tās izveidei var tikt izmantoti youtube vai citi pieejamie video) un jābūt gataviem atbildēt uz jautājumiem par videofilmā
ievietoto informāciju vai tēmu tradīcijas, paražas Latvijā un Portugālē.

Ja vēlies piedalīties, tad līdz 28. janvārim par savu vēlmi piedalīties atlasē informē projekta koordinatori Baibu Kačanovu 44. kab vai nosūtot e-pastu baiba.k@liepa6vsk.edu.lv

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.