Pilsētas Skaņas diena mūsu skolā

Liepājā notiks pirmā Liepājas “Skaņas diena”

2013.gada 18.janvārī, plkst. 16:00 Liepājas Raiņa 6.vidusskolā sāksies Liepājas Universitātes bakalaura un maģistra līmeņa programmu “Jauno mediju māksla” (JMM) studentu un Liepājas Mākslas vidusskolas Multimediju un Reklāmas dizaina programmu audzēkņu organizēts skaņas kompozīciju koncerts un instalāciju izstāde. Skaņas darbi būs apskatāmi un noklausāmi tikai vienu dienu.

Kopā tiks eksponētas vairākas instalācijas un statiski darbi, atskaņoti vairāki desmiti skaņu kompozīciju, kas tapušas, ierakstot un kombinējot apkārtējās vides radītās skaņas un trokšņus (angliski field recordings – lauka ieraksti), strādājot pie modulārā sintezatora (elektroniski ģenerēti skaņas viļņi) vai izmantojot citas tehnikas, kā arī būs dzirdamas vismaz 3 dzīvās performances.

Mākslas studentu darbu izstādi papildinās arī Liepājas Raiņa 6.vidusskolas skolēnu izmēģinājumi audio mākslā, apvienojot mūziku un fiziku (skolotājas Z.Simanovičas vadībā) un izmantojot jaunno mediju iespējas audio improvizāciju radīšanā (skolotāja L.Katkeviča).

“Skaņas dienas” ilgums plānots līdz trīs stundām, iekļaujot pārtraukumu. Aicināti visi, kurus interesē eksperimenti un inovācijas skaņu pasaulē un laikmetīgā māksla, tomēr jārēķinās, ka koncertā dzirdamais audio materiāls var būt neierasts līdzšinējai audiālajai pieredzei.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.