Praksē bāzēta mācīšanās

Šodien, 17. martā, aizsākās nedēļu  ilgs studiju pētnieciskais projekts “Uzņēmumu darbības pilnveide”. Projektā piedalās RTU Liepājas filiāles studenti, SIA “Kurzemes biznesa inkubatora” uzņēmumi, kā arī profesionālās orientācijas veicināšanas nolūkā pētnieciskajā studiju projektā piedalās arī Liepājas Raiņa 6. vidusskolas Projektu vadības klases skolnieki.

Nedēļas laikā skolēniem būs iespēja noklausīties lekcijas par uzņēmējdarbības uzsākšanu, kādus finanšu instrumentus tie var izmantot uzņēmējdarbības attīstīšanai,uzzināt, kā uzlabot savas prezentācijas prasmes un smelsies gudrības arī no tuvāko Eiropas uzņēmēju stāstiem.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.