Priecīgu tuvojošos Sv. Valentīna dienu visiem!

Valentīna dienas ietvaros mūsu skolā notiks konkurss. Pa visu skolu tiks izlīmētas 200 plaukstas lieluma sirsniņas – trīs cilvēki, kuri atradīs visvairāk sirsniņas saņems pārsteiguma balvas. Sirsniņas atnest uz līdzpārvaldi. Apbalvošana notiks piektdienas disko 20:00.
Valentīna dienā notiks romantisks flashmobs. Ja gribi apsveikt ar tulpi un dziesmu kādu savu draugu vai draudzeni, nāc pēc 3. stundas uz līdzpārvaldi un par 70. santīmiem iegūsti iespēju to romantiskā veidā izdarīt. Apsveikšanas notiks pēc 4. un 5. stundas.

P.S. Visi ir laipni aicināti uz Valentīna dienas disko, piektdien 18:00. Būs dažādas aktivitātes un loterija!
Atgādinām, ka disko ir kaut kas tieši pa vidu ballei un diskotēkai. 🙂

valentindienas-plakats

Comments:3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.