Veido infografikas “Izpēti profesiju!”

Mūsu skolas 8. klašu skolēni sociālo zinību stundās skolotājas Daces Knīses vadībā veikuši mazāk zināmu, taču ļoti nepieciešamu profesiju izpēti. Rezultātā tapušas 12 infografikas par mākslas terapeita, flotes kuģa pavāra, podologa, autotransporta inženiera, gaismošanas operatora, ergoterapeita, ciltslietu zootehniķa un citām ne tik populārām profesijām.

Infografikās ietverts īss profesijas apraksts, informācija par darba apstākļiem, darba laiks, darba vieta, nepieciešamās prasmes un zināšanas, arodslimības, atalgojums, izglītība, pieprasījums darba tirgū, iespējamās grūtības.

Sadarbībā ar skolotājām Jeļenu Belovu un Baibu Pagrabu ar šo uzdevumu  plānots strādāt arī krievu valodas un vizuālās mākslas stundās.

Informāciju sagatavoja karjeras konsultante Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.