Projekta ietvaros apmeklē Liepājas muzeju

Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 2019./2020. mācību gada pirmajā pusgadā mūsu skolas skolēniem bija plašas iespējas apmeklēt Liepājas muzeja piedāvātās muzejpedagoģijas nodarbības un ekspozīcijas. Sadarbībā ar muzeja darbiniekiem katrai klašu grupai tika piemeklētas ar mācību saturu saistītas nodarbības. Tā 7. klašu skolēni aktīvi piedalījās nodarbībā “Dienidkurzemes sēta”, 8., 10. un 12. klašu skolēni apskatīja unikālu izstādi par Otrā pasaules kara modi, 9. klases – iepazina Brīvības cīņu notikumus Liepājā, 10. klase – apmeklēja mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādi.

Jaunieši atzina, ka muzeja apmeklējums deva iespēju papildināt zināšanas, paplašināt redzesloku un redzēt “dzīvo vēsturi”.

      

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.