Projekta ietvaros tapis kalendārs par medicīnu

Mūsu skolas un Rīgas Klasiskās ģimnāzijas 10. klašu kopīga e-Twinning  projekta rezultātā tapis kalendārs 2020. gadam.  Katrs mēnesis veltīts kādai no medicīnas nozarēm, apkopojot faktus un atziņas, kas saistītas ar cilvēka iespējam būt veselam, ietverot matemātiskus datus un fizikālus jēdzienus.
Projekta uzdevumi:
1. Pētīt veselību no fizikas un matemātikas skatu punkta, piesaistot arī citu zinātņu idejas;
2. Meklēt kopsakarības par cilvēka veselību, kas balstītas uz matemātikas un fizikas pamatlikumu zināšanām;
3. Iedziļināties un apjaust  fizikas, matemātikas, dabaszinību mācību priekšmetu saistību ar sevi, savu veselību un reālo dzīvi.
Mūsu skolas projekta pārstāve, direktora vietniece Viola Narbuta iesaka kalendāru izmantot kā spēli “Patiesība vai meli”, dodot skolēniem pārbaudīt un atrast informācijas avotus, lai argumentētu savu viedokli, vai izmantot kādā citā radošā veidā.
Priecāsimies, ja noderēs! Zem attēla bultiņa uz nākamo lapu!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.