Projekta “Skolas soma” ietvaros Cinevillā

Mūsu skolas 5.b un 5.d klašu skolēni kopā ar klašu audzinātājiem Daigu Demiteri un Lauru Katkeviču apmeklēja kino pilsētiņu “Cinevilla” un Jūrmalas pilsētu projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros. Šī bija iespēja skolēniem uzzināt, kā top Latvijā populāras kino filmas, kuras kopā ar klasi vai ģimeni skatījušies TV vai kino teātros. Nameja gredzens, Rīgas sargi, Klases salidojums – šo un citu filmu tapšanas aizkulises ieraudzīja skolēni. Ekskursijas otrā daļā piektklasnieki iejutās režisora, aktiera, pasākuma vadītāja, scenogrāfa un citās ar TV un kino saistītās lomās. Tas bija aizraujošs piedzīvojums, un daudz jaunas zināšanas, kuras nu jau skolēni pārveduši mājās. Tāpat klases devās uz Jūrmalas pilsētu, lai iepazītos ar kultūras daudzveidību. Skolēni ekskursiju raksturo kā interesantu pieredzi, kura var noderēt izvēloties arī nākotnē savu profesiju.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.