Projekts “Piedalies un veido nākotni!” turpinās

Šī ir otrā projekta “Piedalies un veido nākotni!” aktivitāte mūsu skolā, kuras realizācijā iesaistījušies 11. klašu puiši Toms Vasermanis, Gustavs Riekstiņš, Deivids Olbačevskis, Krists Graudužis, Dans Erlends Grinhagens, Elvis Fišfelds un Reinis Kuršis. Projekta ietvaros jaunieši iepazīstināja savus skolasbiedrus ar Liepājas pilsētas domes kandidējošo partiju programmām, to mērķiem, plāniem, kā arī dalījās ar saviem iespaidiem, saistībā ar kandidējošo partiju pārstāvju sniegto informāciju intervijā.  Jauniešus atbalsta skolotājas Dace Knīse un Sigita Stefana.
Partiju programmu apkopojums ŠEIT: https://saite.lv/AFSza
Liepājas Raiņa 6.vidusskola ir viena no 14 izglītības iestādēm Latvijā un vienīgā Liepājā, kura apstiprināta dalībai Izglītības attīstības centra (IAC) realizētajā projektā skolēniem “Piedalies un veido savu nākotni!”.
Projekta mērķis ir stiprināt pilsoniskās sabiedrības ilgtspējību un sociālo un politisko atbildību, īstenojot jauniešu pilsoniskās līdzdalības aktivitātes, izglītojoties par Satversmē noteiktajām demokrātiskām vērtībām un praktizējot pilsonisko līdzdalību pašvaldību vēlēšanu simulācijās un diskusijās par jaunatnes līdzdalību rīcībpolitikas veidošanā.
Dalība projektā rada lielisku iespēju jauniešiem labāk izprast vietējo politiku un apzināt savas iespējas to ietekmēt. Diskusijas par vietējā sabiedrībā nozīmīgiem jautājumiem, partiju priekšvēlēšanu programmu izpēte, tikšanās ar politiķiem un aktīviem jauniešiem no citiem novadiem, vēlēšanu simulācijas skolās, vēlēšanu rezultātu prognožu spēles – tā ir tikai daļa no iecerētajām izzinošajām un azartiskajām aktivitātēm.
Sīkāk par projektu ŠEIT: https://saite.lv/UaEpd

Projektu “Piedalies un veido nākotni!” Nr. 2021.LV/NVOF/MAC/024/23 no 2021. gada februāra līdz 2021.gada oktobrim īsteno Izglītības attīstības centrs (IAC).

 Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.