Projekts “Skolas dzīve – dzīves skola” noslēdzies

Pašās maija beigās Kalvenes apkārtnes atpūtas bāzē “Kurzemes pērle“ pie Sepenes ezera notika Liepājas Raiņa 6. vidusskolas atbalsta biedrības realizētā PuMPuRs jaunatnes iniciatīvu projekta “Skolas dzīve – dzīves skola” pēdējā aktivitāte – izvērtēšanas un noslēguma pasākums.

Pasākums izvērtās par īstiem svētkiem, jaunieši ar prieku izbaudīja dabas skaistumu un saulaino laiku, kopā būšanu, sportiskas un saliedēšanās aktivitātes, garšīgu ēdienu svaigā gaisā, un ,protams, baidīšanos nakts trasē.

Visa starpā notika arī nopietna projekta ieguvumu izvērtēšana, secinājumu izdarīšana un nākotnes nodomu izkristalizēšana. Jaunieši uzsvēra, ka esot atšķirīgā, neformālā vidē, piedaloties meistarklasēs, tiekoties ar dažādiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem un savstarpēji mijiedarbojoties, ir atklājuši sevī neapjaustus resursus un iedvesmojušies izvirzīt un sasniegt augstākus mērķus, labāk mācīties un aktīvāk iesaistīties skolas dzīvē. Visi vienprātīgi atzina, ka labi un noderīgi pavadījuši laiku foršā kompānijā un ir sadraudzējušies.

Projekta mērķis: Sniegt iespēju Liepājas Raiņa 6. vidusskolas jauniešiem atšķirīgā vidē un situācijās, saistošā veidā izzināt sevi un iedvesmoties personīgo mērķu sasaistei ar izglītību.

Projekta ietvaros īstenotas 5 aktivitātes, kuru laikā jaunieši tikās ar iedvesmojošiem cilvēkiem, saliedējās un aizdomājās par sevi un saviem dzīves mērķiem: projekta atklāšanas pasākums “Nakts skola”, tikšanās ar uzņēmēju Arti Dauginu, arī ar biedrības “Rave Team” pārstāvjiem iekštelpu skeitparkā Liepājā, tad viesošanās Bruknas muižā pie priestera Andreja Mediņa, noslēgumā projekta izvērtēšanas pasākums atpūtas bāzē “Kurzemes pērle”.

Atbildīgās par projektu skolotājas Sigita Stefane un Vineta Muskate.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.