Projekts “Skolas dzīve – dzīves skola” turpinās

Šī gada 1. martā notika jau otrais projekta pasākums – “Uzņēmēja Arta Daugina iedvesmas stunda”.

Tā kā šobrīd Blue Shock Race Elektrokartingu halle Liepājā ir slēgta, jo uzņēmums meklē jaunu mājvietu, ar jauno un atraktīvo uzņēmuma vadītāju Arti Dauginu projekta dalībnieki tikās Coworking telpās. Viņš demonstrēja video par uzņēmuma darbību un nākotnes plāniem, tostarp Tuvajos austrumos, stāstīja par savu uzņēmējdarbības pieredzi, par trīspadsmit gadus neatlaidīgu darbu bez atvaļinājuma, par nepadošanos grūtībām un spēju atrast netradicionālus risinājumus šķietami neiespējamās situācijās. Iedvesmoja jauniešus būt mērķtiecīgiem, tiekties uz izcilību un vienmēr “sākt ar sevi”. Samulsināja ar jautājumu: kurš no jums, kuram šobrīd matemātikā ir četri, gatavs līdz mācību gada beigām uzlabot savu vērtējumu uz 9 vai 10? Nesaņēmis apstiprinošu atbildi pajautāja: bet vai Tu gribētu labot zobus, pie zobārsta uz 3, pirkt mašīnu, kura izgatavota uz 4 utt. Tas lika aizdomāties…un izdarīt secinājumus, kurus jaunieši ierakstīja savās mērķu kartēs. Turpinājumā skolēni apskatīja elektrokartingus, uzdeva Artim jautājumus un devās virtuālā elektokartingu halles ekskursijā, izmantojot 3D brilles.

Projekta turpinājumā plānota Rave Team pārstāvju Agra un Roberta Klēpju pieredzes stāsts iekštelpu skeitparkā Vecās Ostmalas promenādē Liepājā, tikšanās ar Kalna svētību kopienas priesteri Andreju Mediņu Bruknas muižā un izvērtēšanas un noslēguma pasākums atpūtas bāzē “Kurzemes pērle”.

Projekta mērķis: Sniegt iespēju Liepājas Raiņa 6. vidusskolas jauniešiem atšķirīgā vidē un situācijās, saistošā veidā izzināt sevi un iedvesmoties personīgo mērķu sasaistei ar izglītību.

Projektu realizē mūsu skolas atbalsta biedrība ar PuMPuRs jaunatnes iniciatīvu projekta finansiālu atbalstu.

Atbildīgās par projektu skolotājas Sigita Stefane un Vineta Muskate.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.