Publiskās runas konkurss angļu valodā

Publiskās runas konkurss angļu valodā

15. februārī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā norisinājās pilsētas publiskās runas konkurss angļu valodā. Tas notika divās grupās: 8.-9. klasēm un 10.-12. klasēm.

Pamatskolas grupā 1. vietu ieguva 8. klases skolniece Ilze Alise Grišina (skolotāja Laura Katkeviča) un 2. vietu 9. klases skolnieks Krišjānis Blūms (skolotājs Edgars Grīnis). Skolēni uzstājās ar iepriekš sagatavotu 5 minūšu garu runu par tēmu “Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow”.

Vidusskolēni uzstājās ar 5 minūšu garu runu par uz vietas izlozētu tēmu, kuru 10-12 minūšu laikā bija jāsagatavo. Vidusskolas grupā 3. vietu ieguva 10. klases skolniece Agnese Aigare (skolotāja Laura Katkeviča) un atzinību 11. klases Roberts Krists Jaunarājs Janvāris (skolotāja Solvita Matvejeva).

2. februārī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā norisinājās pilsētas angļu valodas olimpiāde 8. klasēm. 2. Vietu ieguva Patrīsija Preisa un 3. vietu Valters Toms Vasermanis (skolotāja Laura Katkeviča).

Sagatavoja: Solvita Matvejeva

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.