Publiskās runas konkurss angļu valodā

9.februārī Liepājas J.Čakstes 10.vidusskolā noslēdzās pilsētas publiskās runas konkurss pamatskolas un vidusskolas grupām par tēmu “Es piedzimu laikā”. Pamatskolas grupā mūsu skolas 9.a klases skolniece Anete Preisa ieguva Grand Prix titulu un tiesības pārstāvēt Liepājas pilsētu valsts publiskās runas konkursā Rīgā. 8.c klases skolniece Endija Meņģe ieguva 1.vietu, bet 8.a klases skolēns Valters Piļķis – 2.vietu.

Vidusskolas grupā mūsus skolnieces Sintija Leigute (12.a) un Dita Virga (11.b) iekļuva konkursa otrajā kārtā un 1.vietu kopvērtējumā, bet 11.a klases skolnieks Ingus Betmans ieguva 2.vietu.

Paldies skolotājām Solvitai Matvejevai un Laurai Katkevičai!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.