PUBLISKĀS RUNAS KONKURSS SVEŠVALODĀS

Sestdien, 5. februārī Liepājas 10. vidusskolā notika ikgadējais pilsētas publiskās runas konkurss. Šogad skolēniem bija jāuzstājas ar runu divās vai vāirākās svešvalodās, kas padarīja konkursu vairākkārt grūtāku nekā citus gadus. Skolēniem bija jāizsaka savs viedoklis par Z. Mauriņas vārdiem: ”Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un uzdrīkstēties”. Skolēni bija izvēlējušies runāt angļu, latviešu, krievu, vācu un franču valodās. Mūsu skolu 11. klašu grupā pārstāvēja 11. A klases skolniece Sintija Leigute, kura uzstājās angļu un franču valodās. Žūrijas komisija izlēma nepiešķirt 1. vietu ne vienam skolēnam, bet godpilno 2. vietu pilsētā ieguva tieši Sintija. Viņai bija jāprot atbildēt arī uz žūrijas jautājumiem abās valodās, ko viņa pārliecinoši arī izdarīja.

Paldies skolotājām Inetai Bernotai un Solvitai Matvejevai par ieguldījumu Sintijas sagatavošanā šim konkursam!

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.