Pumpura projekta dalībnieki Bruknā

Mācīties atšķirīgā vidē un izzināt sevi ir projekta “Skolas dzīve-dzīves skola” galvenais moto. Iedvesmojoša tikšanās ar Bruknas Kalna kopienas priesteri Andreju Mediņu dod ticību, ka dzīvē ir svarīgi apzināties, ka laimīgs var būt tikai tad, ja esi mīlēts un dari to, kas tev sagādā prieku. Pats galvenais ir apzināta motivācija mainīt sevi un savu dzīvi. Kopiena māca cilvēkiem stingri ievērot noteikumus, kuru mērķis ir disciplinēt cilvēku iekšējās un ārējās izpausmes, veicinot savstarpējo sadarbību, iecietību un izpratni par vērtībām. Laiks saplūst ar dabu, ieklausīties klusumā, sajust sevi un doties uz priekšu, neizmantojot vārdus:”Nevaru, negribu, nezinu, nedarīšu!” Paldies priesterim Andrejam Mediņam par mums veltīto laiku, par patiesumu un sniegtām vērtīgām dzīves atziņām!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.