PuMPuRs projekta dalībnieku vētīgās atziņas skeitparkā

Šī gada 28. martā notika jau trešais projekta “Skolas dzīve – dzīves skola” pasākums “Rave Team pārstāvju Agra un Roberta Klēpju pieredzes stāsts” iekštelpu skeitparkā Vecās ostmalas promenādē.

Liepājas ekstrēmā sporta biedrības “Rave Team” dibinātājs Agris Klēpis pastāstīja, ka ir šo sporta veidu entuziasts kopš pagājušā gadsimta 80-tajiem gadiem, bet biedrību nodibinājis laikā, kad viņa dēli Roberts un Valters aizrāvušies ar šiem sporta veidiem. Agra dēls, treneris Roberts Klēpis izskaidroja “’Rave Team” nosaukuma izcelsmi, rave – dulls, trakulīgs, arī Roberts, Agris, Valters un Evika (ģimenes, arī visas biedrības “mamma”) un team – komanda (vārds, kas raksturo visu šo sportisko kompāniju). Roberts iztaujāja jauniešus par viņu mērķiem un prioritātēm, rosināja vairāk darīt, jo no nekā nedarīšanas arī var nogurt, un sekot savam mērķim.

Tikšanās notika ļoti neformālā gaisotnē pašu iekārtotajās iekštelpu skeitparka mājīgajās telpās pie tējas tases un našķiem divu vietējo kaķeņu uzraudzībā. Sarunā piedalījās arī šī brīža spēcīgākie BMX free stile spotisti Patriks Vīksna, Valters Klēpis un Ernests Zēbolts, kuri cīnās par tiesībām 2020. dadā piedalīties olimpiskajās spēlēs Tokijā. Vēlāk puiši nodemonstrēja savas spējas un ļāva iemēģināt spēkus arī dažiem drosmīgākajiem projekta dalībniekiem, pasākums noslēdzās ar jautriem lēcieniem “mīkstumkasē” (soft box).

Jauniešiem ļoti patika šī tikšanās, un savas atziņas viņi ierakstīja mērķu kartēs. Galvenās no tām – neatlaidība, ģimenes atbalsts un komandas spēks!

Projekta turpinājumā vēl plānota tikšanās ar Kalna svētību kopienas priesteri Andreju Mediņu Bruknas muižā un izvērtēšanas un noslēguma pasākums atpūtas bāzē “Kurzemes pērle”.

Projekta mērķis: Sniegt iespēju Liepājas Raiņa 6. vidusskolas jauniešiem atšķirīgā vidē un situācijās, saistošā veidā izzināt sevi un iedvesmoties personīgo mērķu sasaistei ar izglītību.

Projektu realizē mūsu skolas atbalsta biedrība ar PuMPuRs jaunatnes iniciatīvu projekta finansiālu atbalstu.

Atbildīgās par projektu skolotājas Sigita Stefane un Vineta Muskate.

    

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.