Radošā TV: LU vieslektors mūsu skolā

27.februārī pēc fizikas skolotājas Zigetas Simanovičas ielūguma mūsu skolā viesojās LU fizikas doktors, asociētais profesors Andris Broks. Profesors12.klašu skolēnus aizrāva ar  lekciju – diskusiju “Saruna par dzīvi un izglītību”. Pēc profesora domām, mūsdienu dzīvi pilnvērtīgi īstenos un tālākattīstīs tikai tās valstis un tie cilvēki, kas būs spējīgi (griboši un varoši) pietiekami ātri un  saturīgi orientēties sarežģītajos (daudzveidīgajos un strauji mainīgajos) dzīves procesos.

Dienas turpinājumā profesors tikās ar Liepājas pilsētas skolu fizikas skolotājiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus fizikas izglītībā, zinātniskās pētniecības prasmju veidošanas nozīmi mūsdienu skolā. Noslēgumā semināra dalībnieki tika aicināti uz planetārija lekciju. Paldies skolas direktoram par viesmīlību!

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.