Reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus “Ziemassvētkus gaidot”

Reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus “Ziemassvētkus gaidot”

Sestdien, 2. decembrī tirdzniecības centrā “Ostmala” notika reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus “Ziemassvētkus gaidot”, kurā ar saviem ražojumiem piedalījās 4 mūsu skolas skolēnu uzņēmumi,

11.b klases skolēns Ralfs Putenis: – es parādīju sava uzņēmuma vārdu, kā arī uzņēmuma galveno vērtību – produktu. Es piedāvāju tirdziņa apmeklētājiem iegādāties netradicionāla tipa infrasarkanos sildītājus. Mana pieredze pēc šīs lieliskās iespējas parādīt savu uzņēmumu, kā arī produktu ir ļoti pozitīva, jo interese bija ļoti liela, gan no apmeklētājiem, gan no žūrijas. Viņa uzņēmums “Unyx” saņēma “SwedBank” simpātiju balvu, lietišķas vakariņas ar Liepājas uzņēmējiem restorānā “Libava”, kā arī trīs dienu konferences braucienu uz Tartu. Liels paldies uzņēmuma “Unyx” mentoram Uldim Žaimim.

SMU ” Fantasy-Ride ” , kuru pārstāvēja 12.b klases skolnieces: Madara Varna. 12.a klases skolniece: Līva Gundega Ermansone. 11.a klases skolnieki: Rendijs Knīss, Sandis Meiris,. piedāvāja dažādu pasākumu organizēšanu. Jaunieši atzīst, ka Ieguvuši jaunu pieredzi un sastapuši cilvēkus, kuri vēlas atbalstīt viņu darbību. Tā bija lieliska iespēja iepazīstināt tirdziņa apmeklētājus, žūriju un tirdzniecības centra darbiniekus ar savu uzņēmumu. Pasākumu organizēšanā atbalstu piedāvāja Biznesa inkubatora vadītājs Intars Zēns. Uzņēmuma darbinieki attīstījuši prasmi reklamēt sava uzņēmuma darbību un piedāvātos pakalpojumus.

SMU “Technology Monsters” 10.a klases skolnieces: Elza Segliņa, Laura Tože, Sofija Segliņa un 11.a klases skolnieks: Rihards Šimkus piedāvāja ar 3D printeri gatavotus telefona lādētāja, telefona atbalstus un plaukstu locītavu. Viņu izjūtas pēc padarītā darba – Mierīgs un ar ziemassvētku atmosfēru, tāds ir mūsu skats jeb iespaids par 02. decembra tirdziņu. Mēs dzirdējām pozitīvas atsauksmes no tirdziņā ieinteresētajiem klientiem, kā arī, viņi ieteica dažādus labus padomus un mudināja mūsu pilnveidoties. Pamanījām arī dažas kļūdas no mūsu puses, kuras mēs labosim. Un arī žūrijai bija labs iespaids par mums, kā uzņēmējiem, un mūsu produktu.

SMU „Latviešu ķipekļi” darbojas: 6.a klases skolnieces: Alise Gūtmane un Marta Ieva Boka .gatavo rotaļlietas. Meitenēm šī ir pirmā pieredze uzņēmējdarbībā: iespaidi pēc tirdziņa – no sākuma likās ,ka neviens nepirks mūsu produktu, bet tomēr ar laiku parādījās vairāki pircēji. Mēs ieguvām vairāk pieredzes un zināšanas. Mums arī palīdzēja komandas ar lielāku pieredzi. Kopumā mēs esam priecīgas par rezultātu. Gaidām ,kad varēsim piedalīties nākamajā tirdziņā!

Sagatavoja: Dace Knīse

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *