Restarts – tavs jaunais starts

Aicinām bērnus un jauniešus uz dienas nometni. Nometnes laikā dalībnieki darbosies radoši, izglītojoši un sportiski. Nometnes “Restarts” galvenais mērķis: radīt aizraujošu un saliedējošu nedēļu, kurā uzsvars likts uz kvalitatīvu, aktīvu un interesantu brīvā laika pavadīšanuvasaras sākumā pēc nopietni aizvadīta mācību gada. Galvenais nometnes mērķis ir attīstīt dalībniekos personīgo izaugsmi, ko nometnē realizēsim ar piedāvātajām aktivitātēm: – Ikdienas saskarsme ar dzīvniekiem, pārbrauciens uz ZOO “Atomi”, veicina bērnu prieku un labsajūtu, kā arī rada pozitīvāku un izpratnes pilnāku attieksmi pret suņiem, aicinot ciemos kanisterapijassuņus, darbojoties dažādās radošās nodarbībās, rada labvēlīgu vidi dalībnieku brīvā laika pavadīšanai un veicina viņu iesaistīšanos sporta aktivitātēs (nodarbības Dabas mājā, pārgājiens “Beberliņos”, uzlabot bērnu veselību un fizisko attīstību(orientēšanās spēles ar sportiskiem uzdevumiem); izglītojošas spēles Liepājas Leļļu teātra apmeklējums, erudīts “Gudrs un vēl gudrāks liepājnieks”, komandu uzdevumi, kuri veicina komunikācijas, sadarbošanās, stratēģijas u.c. prasmes, kā arī uzlabo fizisko attīstību un citas aktivitātes.

Pieteikuma forma dienas nometnei Liepājas Raiņa 6. vidusskolā (afiša pielikumā)

https://forms.gle/DxuBR3u8asgTaj316

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.