Roberts Jaunarājs – Janvāris izcīna braucienu uz Briseli

Roberts Jaunarājs – Janvāris izcīna braucienu uz Briseli

Visa mācību gada garumā Latvijas Okupācijas muzejs rīkoja konkursu “Cilvēks – mana novada dārgums”, kur jauniešiem bija iespēja pastāstīt par īpašiem cilvēkiem, kas veidojuši mūsu novada vēsturi, kuru dzīve un darbs ir veicinājuši Latvijas valsts izaugsmi un labklājību.

Konkurss norisinājās 3 kārtās. Otrajā kārtā pārstāvēt Liepāju Kurzemes novada konkursā bija uzaicināti divi mūsu skolas skolēnu darbi: Līvas Gundegas Ermansones (11.a) stāsts par savu vecvecmāmiņu Liliju Ermansoni un Roberta Jaunarāja – Janvāra (10.a) stāsts par vecmāmiņu Zigrīdu Dirnēnu. Atzinīgus vārdus par saviem darbiem saņēma abi mūsu skolēni, tomēr Kurzemes novadu pārstāvēt Rīga tika uzaicināts Roberts.

9. maijā Okupācijas muzejā Rīgā Roberts pārliecinoši prezentēja savu darbu, kurā paralēli stāstam par vecmāmiņu, tika rādīts arī paša veidots video.

Žūrijas atzinums – Roberts iegūst galveno konkursa balvu – braucienu uz Briseli.

Apsveicam Robertu un lai veiksmīgs un izzinošs brauciens!

Informāciju sagatavoja:

Sintija Pūce

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.