Roberts Krists un Ralfs izcīnījuši tiesības piedalīties MILSET EXPO izstādē Polijā

Roberts Krists un Ralfs izcīnījuši tiesības piedalīties MILSET EXPO izstādē Polijā

Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris un Ralfs Putenis par izcilu zinātniski pētniecisko darbu izstrādi ieguvuši tiesības no 16. līdz 21. jūlijam piedalīties Eiropas mēroga skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē Polijā, Gdiņā.

Roberts Krists veica pētījumu par jaunu siltumizolācijas materiālu izstrādi un testēšanu, Ralfs Putenis pētīja uz infrasarkanās plēves sildelementa bāzes veidota sildītāja pielietojumu apkurē. Konferencē Gdiņā puiši uzstāsies ar darbu prezentāciju angļu valodā, cīnīsies par tiesībām septembrī piedalīties konferencē Dublinā un tiksies ar iespējamajiem investoriem.

Dalībai MILSET izstādē kopumā apstiprināti četri Latvjas pārstāvji, uz Poliju dosies arī darbu vadītājs, skolotājs Uldis Žaimis, delegāciju vadīs Valsts izglītības satura centra Neformālās izglītības departamenta direktore Agra Bērziņa.

Sagatavoja: Vineta Muskate

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.