Rudens piedzīvojums ZZ Čempionātā

Mūsu skolas 6.a klases skolēni ar audzinātāju Vidu Dreimani un 7.a klases skolēni ar audzinātāju Sigitu Stefanu devās uz Mordangu, lai piedalītos ZZ Čempionāta Rudens klašu dienās 2020, kas bija lielisks, aktīvs, interesants un izglītojošs pasākums visas dienas garumā, atklājot gan katram pašam sevi, gan savus klases biedrus dažādās jaunās šķautnes, tajā pat laikā stiprinot klasi kā komandu. Rudens klašu dienas mērķis bija, izmantojot dažādas neformālas aktivitātes, mācīties konfliktu risināšanas un attiecību veidošanu prasmes, atpazīt emocijas un izprast emocionālo paškontroli, iepazīt stresa cēloņus un izpausmes.

Pasākuma mērķis bija veicināt savstarpēju cieņu, iecietību, draudzību Latvijas skolēnu vidū, attīstot spējas sadarboties komandā, kā arī palīdzēt skolēniem atklāt sevī līderības prasmes un attīstīt tās. Popularizēt aktīvu, radošu un gudru dzīvesveidu jauniešu vidū.

ZZ Čempionāts ir sporta un prāta spēles, draudzīga sāncensība radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos 5. līdz 12. klašu skolēniem no visas Latvijas. ZZ Čempionāts 2020. gadā aizvadīta jau 14. sezonā. Katru gadu pasākuma norisē iesaistīti ap 30 000 skolēnu no visiem Latvijas reģioniem un novadiem, bet šogad Covid-19 dēļ uz ZZ Čempionātu tika ielūgtas tikai 40 klases no visas Latvijas. Apsveicam mūsu skolas jauniešus, kuri ieguva šo fantastisko iespēju!

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.