Sākas pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām

Vidusskolu, ģimnāziju 12. klašu skolēni un vidējo profesionālo izglītības iestāžu absolventi no 1. februāra līdz 1. martam tiek aicināti pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2022./2023. mācību gadam, kas paredzētas Latvijas augstskolās studējošiem jauniešiem.

Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles un augstākai, kā arī jāatbilst vismaz vienam no kritērijiem: bārenis, audzina viens no vecākiem, apgrūtināti materiālie un sociālie apstākļi, sasniegumi mācību olimpiādēs, ir no daudzbērnu ģimenes.

Lai pieteiktos stipendijai, kandidātam jāsagatavo nepieciešami dokumenti un motivācijas vēstule, kas jāpievieno, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu Vītolu fonda mājaslapā.

Elektroniskās anketas aizpildīšanas termiņš no 01.02.2022. līdz 01.03.2022. Ja ir radušies papildus jautājumi, kandidāti aicināti sazināties ar Vītolu fondu, rakstot uz e-pastu info@vitolufonds.lv.

Plašāka informācija par stipendiju konkursu   https://www.vitolufonds.lv/pieteiksanas-stipendijai