Sākusies pieteikšanās Ēnu dienai

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta  izglītības programma, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Ēnu diena 2022. gadā norisināsies 6. aprīlī. Ēnotāji tiks aicināti doties ēnot Ēnu devējus, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus – ēnošana var norisināties klātienē vai tiešsaistē atkarībā no Ēnu devēja noteiktā.

Pieteikšanās vakancēm: https://enudiena.lv/vakances

Norises datumi:

• 9. – 14. marts: Ēnotāju 1.pieteikšanās kārta uz vakancēm
  • 15. – 17. marts: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 1.kārtā saņemtos pieteikumus
  • 18. – 21. marts: Ēnotāju 2.pieteikšanās kārta uz vakancēm
  • 22. – 24. marts: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 2.kārtā saņemtos pieteikumus
  • 25. – 28. marts: Ēnotāju 3.pieteikšanās kārta uz vakancēm
  • 29. – 31. marts: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 3.kārtā saņemtos pieteikumus