Saldskābais smaids – dzīve kā spēle

Aicinām jauniešus uz diennakts nometni. Dzīve kā spēle! Kad beidzot ir sagaidīts ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks, ir īstais laiks uzspēlēt kādu spēli, vai ne? Tu jautāsi – kādu? Varbūt teiksi, ka spēles ir garlaicīgas vai domātas tikai maziem bērniem? Bet zini – spēle ir pārsteigumu pilna! Vienu rītu var mesties ar draugiem uzspēlēt futbolu rīta rosmes vietā un zaudētājus gaidīs auksta duša. Citu rītu var uzvilkt masku, īstu vai iedomātu, un kāpt uz lielās skatuves izspēlēt dzīvi teātra etīdēs vai mainīto lomu spēlēs. Vēl kādu rītu, dienu vai vakaru var draudzīgi apsēsties pie viena galda un atcerēties jau gandrīz piemirstās galda spēles – Cirku, Riču Raču, Alias, dambreti, domino… Kādu citu dienu spēle var kļūt par patiesu izaicinājumu, kad jāglābj pasaule, cenšoties atrisināt matemātikas mīklas “Izlaušanās spēlē”. Galu galā – ik rītu ikviens pats var izdomāt un radīt savas spēles, kļūstot aizvien radošākiem, erudītākiem, sportiskākiem un draudzīgākiem. Jo svarīgākais, ka jebkurā spēlē – IR JĀUZVAR DRAUDZĪBAI! Mēs aicinām ikvienu caur spēļu prieku un azartu atrast jaunus un vecus draugus, atrast jaunas idejas un iedvesmu vasarai!

Pieteikuma forma diennakts nometnei Lauku kūrortā, Kazdangā

https://forms.gle/cD3QNGdko3rSqy8DA

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.