Sapraši un Nesapraši – izrāde skolēniem

19. aprīlī trīs 4. klases un viena 6. klase piedalījās Liepājas teātra izrādē “Sapraši un Nesapraši”. Izrāde ir digitāls piedzīvojums Zoom platformā, kurā skolēni dodas ceļojumā fantāzijas pasaulē. Šajā piedzīvojumā Zoom lodziņa skatuve tiek apdarināta dažādām datoranimācijām –  brīžiem kļūstot par populāro datorspēli Minecraft, brīžiem platformu  Tik-Tok, vai mūzikas videoklipu. Jaunieši tiek iesaistīti, aicinot just līdzi galvenajiem varoņiem – balsot ar īkšķīti, kā arī rakstīt Zoom tērzētavā savus komentārus un novēlējumus tēliem.

Izrāde ir stāsts par brāli un māsu, kuru ģimenē ierodas adoptētais brālis Aleksandrs. Bērnu attiecības iesākumā ir sarežģītas, taču kopīgi ceļojot fantāzijas pasaulē, viņi pamazām satuvinās. Bērnistabas skapis ir portāls uz šīm pasaulēm, kurās norisinās vidažādākie piedzīvojumi un pārbaudījumi.

Izrādi caurvij audzināšanas motīvs – draudzībā ir spēks, kuru stiprina kopīgi pārvarēti šķēršļi, ceļā uz mērķi. Iniciatīva Latvijas Skolas somas ietvaros!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.