“Sarauj, sarauj!”, jeb skolā notiekošās akcijas

Turpinām aktīvi vākt Maxima uzlīmes, lai varētu skolai iegādāties jaunu novusa galdu un tenisa galdu. Vēl tikai 3 nedēļas līdz akcijas noslēgumam. Tāpēc esam izsludinājuši papildus punktus Superklasei – katra klase, kura atnesīs Sigitai Stefanai pilnu uzlīmju grāmatiņu, saņems 10 punktus. Pacīnīsimies! Priekšmetu skolotāji, vecāki un citi piederīgie aicināti palīdzēt krāt uzlīmes kādai sev mīļai klasei!

Esam iesaistījušies makulatūras vākšanas akcijā. Katru trešdienas rītu no plkst. 8.15 – 9.00 skolas saimnieks būs gatavs pieņemt makulatūru (tā būs jānogādā iekšpagalmā – šķūnītī). Šogad nesvērsim, bet gan aktīvi iesaistīsimies labajos darbos!!! Papildu 6 punktus iegūs tās klases, kuras ievietos uzsaukumu šai akcijai savas superklases hronikā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.