low poly background

Sasniegumi Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē.

22.janvārī mūsu skolas 2 komandas piedalījās fizikas olimpiādē Liepājas Universitātē.

8.-9.klašu komandu veidoja Ilze Baumgarte (8.a), Gunārs Bonka (8.a), Rendijs Knīss (9.a), Aigars Jančauskis (9.a). Individuālajā vērtējumā Gunārs Bonka ieguva 1.vietu, bet komanda 4.vietu 13 komandu konkurencē, atpaliekot no 3.vietas par 1 punktu.

10.-12.klašu komandu veidoja Dāvis Stogņijenko (10.a), Marta Pagraba (11.a), Paula Dēvica (12.a), Edgars Malaščuks (12.a). Individuālajā vērtējumā Edgars Malaščuks ieguva 1.vietu un Paula Dēvica 3.vietu, bet komanda palika 4.vietā ar 2 punktiem zaudējot 3.vietai.

Apsveicam un lepojamies!

Pakdies skolotājiem Zigetai Simanovičai un Uldim Žaimim!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.