“Saulīte” ciemos uz Ziemassvētku teātra izrādi!

Ziemassvētku brīnuma gaidās un teātra stundu ietvaros mūsu skolas 10.B un 10.C klase, un 6.klašu labākie jaunie aktieri 19.decembrī sagatavoju svētku izrādi mazākajiem skatītājiem, lai uzburtu svētku sajūtu, iekrāsotu ikdienu košāku un vienkārši prieku būt kopā. 

Pirmie uz pirmizrādi ieradās bērnu dārza “Saulīte” mazie skatītāji, kas no sirds priecājās par iespēju gan vienkārši atnākt ciemos uz “lielo skolu”, gan izdzīvot mazās Ziemassvētku pasakas, kurās rūķi un meža zvēri no sirds centās izdomāt, kā lai iepriecina Ziemassvētku vecīti laikā, kad viņam tik daudz darba un nemaz nesanāk atvilkt elpu. Tapa gan dāvanas, gan dziesmas un dejas svētku koncertam, tomēr vislielāko prieku un azartu gan mazie skatītāji, gan lielie aktieri guva no sen aizmirstām, tomēr joprojām tik sirsnīgajām rotaļām! 

Ikviens mazais “Saulītes” rūķēns aizgāja ar jaunu sapni – kā būs būt lielam lielajā skolā! 

Sagatavoja Ilze Karazina 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.