“Saulītes” bērni nāk uz teātri mūsu skolā!

Teātri skatīties ir prieks un vēl lielāks prieks ir teātri spēlēt – par to 25.maijā pārliecinājās gan 5., gan 7. klašu skolēni, gan bērnu dārza “Saulīte” bērni.
5. un 7. klašu skolēni teātra stundu ietvaros kopā ar skolotāju Daigu Demiteri bija izveidojuši nelielas pasaku izrādes un ciemos uzaicinājuši mazos “Pelēnus” un “Puķītes”. Mazie bērni ar patiesu prieku  un apbrīnu vēroja Pelnrušķīti, Sarkangalvīti, ļauno Vilku, pamāti, Cūciņu Pepu un citus pasaku tēlus.
Noslēgumā arī 11.b klases improvizācijas teātra komanda parādīja, ka teātris ne vienmēr ir iepriekš rūpīgi gatavots un no galvas iemācīts. Mazie ciemiņi paši varēja izvēlēties, kādas lomas dos 11.klases jaunajām aktrisēm un vērot, kas no tā visa sanāks.
Kopumā pasākums izvērtās tik sirsnīgs, ka mazie jau prasa savām audzinātājām, kad vēl varēs nākt ciemos uz lielo skolu – it īpaši viņus tagad interesējot, kā ir sēdēt skolas solos un kā īsti darbojas interaktīvās tāfeles!
Nu ko, gaidīsim ciemos atkal jau nākamajā mācību gadā!
Rakstu sagatavoja Ilze Karazina

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.