Seminārs par eTwinning projektiem

27. oktobrī eTwinning vēstniece Daiga Straupeniece vadīja semināru “eTwinning projektu metode latviešu valodas stundās” Liepājas pilsētas latviešu valodas skolotājiem, daloties projektu pieredzē, ko var izmantot mācību procesā.

Tika dots ieskats 3 projektu – “Valoda stāsta par mani”, “Viena zeme, vieni ļaudis, nav vienāda valodiņa”, “Valsts pamatvērtība – valoda” – darba procesā, projektu partneru sadarbībā un projekta galarezultātā.

Semināra dalībnieki atzinīgi novērtēja iegūto pieredzi, atzīstot, ka tas ir lielisks metodiskais materiāls, ko var izmantot latviešu valodas stundās arī tad, kad projekts sen ir beidzies. Dalībnieki uzsvēra, ka tā ir neatsverama pieredze pašiem skolēniem, ka tas ir lielisks veids, kā skolēnus ieinteresēt mācīties, kā iesaistīt un motivēt skolēnus pašiem darboties, izjust, izmēģināt un veidot, pārvēršot teoriju praksē. Daudzi dalībnieki atzina, ka par eTwinning dzirdējuši pirmo reizi un ka labprāt uzzinātu vairāk. 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.