Septīto klašu skolēni droši startē pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē

Pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 7.klasēm mūsu skolu pārstāvēja Katrīna Jansone, Katrīna Gaile, Emīls Skābardis (visi no 7.a klases), Melānija Jankava un Kristiāns Brucis- Meiris (7.b klase) un Estere Farbotko (7.c klase). Skolēni uz 90 jautājumiem atbildēja vietnē quizizz.com. Jautājumi bija gan par Zemes attīstības posmiem, gan procesiem litosfērā, gan iežiem un minerāliem, gan vulkāniem un zemestrīcēm.

Neskatoties uz visiem sarežģījumiem mācību procesā, divas meitenes- Katrīna Gaile (7.a klase) un Estere Farbotko (7.c klase) ieguva 3.vietu un saņems diplomus no Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes.

Arī pārējie dalībnieki bija ļoti tuvu apbalvoto sarakstam, jo rezultāti bija pietiekami blīvi, tāpēc visiem dalībniekiem- PALDIES, ka nenobijāties un pierādījāt, ka šajā sarežģītajā gadā esam arī krietni mācījušies!

Skolotāja Aira Brizga

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.