Sikšņu pamatskolas vizīte

Sikšņu pamatskolas vizīte

Lai uzzinātu par turpmākās izglītības iespējām, šodien mūsu skolā viesojās Sikšņu pamatskolas 7. – 9. klašu skolēni un viņu skolotājas. Par mūsu skolas piedāvātajām programmām vidusskolas klasēs pastāstīja direktora vietnieces Viola Narbuta un Inese Viļumsone, Ar Skolēnu līdzpārvaldes aktīvo darbību iepazīstināja šā brīža prezidente Ulrika Lanka un vietniece Līva Gundega Ermansone, un ex prezidente un Liepājas Skolēnu domes prezidentes vietniece Madara Varna un viņu koordinatore Sigita Stefana. Sikšņu skolēni ieradās Liepājā Karjeras dienas ietvaros un apmeklēja arī citas mūsu pilsētas izglītības iestādes. Cerēsim, ka kāds no viņiem tuvākā nākotnē kļūs par mūsu skolas skolēnu!

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.