Siļķu brāķa noslēpums

Patiecoties mērķprogrammas “Latvijas skolas soma” finansējumam gandrīz divi simti mūsu skolas 8. – 10. klašu jaunieši septembrī apmeklēja jauno Liepājas tūrisma objektu – izzinošo piedzīvojumu “Siļķu brāķa noslēpums”. Aizraujošā ekskursijas veidā jaunieši iepazina Liepājas kultūrvēsturi, sajuta vēja pilsētas vērtības, iepazina senos vēsturiskos notikumus un saimniecisko darbību. Jauniešiem bija iespēja vēstures stundas ietvaros iepazīt, kas Liepāju izveidojis par mūsdienīgu un modernu pilsētu, ka vēja pilsēta vēsturiski nav iedomājama ne bez ostas, ne zivīm, ne eksporta un pārdrošiem dēkaiņiem, sapņotājiem un viņu drosmīgajiem piedzīvojumiem.

Jaunieši pēc nodarbību apmeklējuma atzina, ka tā bijusi brīnišķīga kultūrvēsturiska stunda, kurā varēja saistošā un interesantā veidā uzzināt daudz ko jaunu par pilsētas attīstību, cilvēkiem un notikumiem.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.